Jan Pedryc

  • Name: Jan Pedryc
  • Position: inż. arch. krajobrazu
  • Department: Właściciel
  • Phone: +48 507-526-922

Od zawsze lubiłem rysować, dlatego też, decyzja pójścia na studia związane ze sztuką, nie były dla mnie trudnym wyborem. Architektura krajobrazu wciągnęła mnie od samego początku i od razu wiedziałem, że jest to dziedzina nauki, która będzie towarzyszyła mi przez długie lata. Studia inżynierskie, które odbyłem w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, wspominam przyjemnie, choć początki jak zawsze były trudne. Kolejny etap edukacji, czyli przejście do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, to kontynuacja studiów na poziomie magisterskim. Był to ciekawie spędzony czas, przygotowujący nas głównie do pracy w zawodzie oraz rozwiązywania problemów, które możemy napotkać na swojej drodze. Już w czasie studiów, poszerzałem swoje umiejętności pracując najpierw w firmie pielęgnacyjno-wykonawczej, a później w biurze projektowym. Umiejętności zdobyte przeze mnie w tamtym okresie, procentują do dzisiaj i była to niezastąpiona lekcja wiedzy praktycznej, którą czasem ciężko jest wynieść tylko z uczelni. 

Dużą satysfakcję sprawia mi zadowolenie klientów, z zadbanego ogrodu, który tylko wtedy w pełni może pokazać swoje walory.

Poza pracą uwielbiam sport- szczególnie boks, street workout oraz piłkę nożną, a także dobrą muzykę. Moim marzeniem jest kreatywnie rozwijać naszą działalność firmową oraz czerpać jeszcze więcej przyjemności z pracy jak i z prostych codziennych uśmiechów losu w życiu.